Rajoninis meninio skaitymo rusų kalba konkursas

Balandžio 27 dieną Pumpėnų gimnazijoje vyko jau 10-asis rajoninis meninio skaitymo rusų kalba konkursas.

Konkurse dalyvavo skaitovai iš 4 rajono mokyklų: Pasvalio P. Vileišio, Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės, Pumpėnų gimnazijų ir Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos.

I-ąją vietą laimėjo mūsų gimnazistė Gabrielė Šimoliūnaitė (mokytoja Elida Cibulskienė).  Gabrielė- nuolatinė šio konkurso dalyvė ir prizininkė. Nugalėtoja ir mokytoja gavo dovanų kelionę pasirinktu maršrutu, kurią padovanojo konkurso rėmėjas, Panevėžio gidas Nerijus. Prizininke tapo ir antra mūsų gimnazijos skaitovė Meda Mosteikaitė, kuri gavo piniginę premiją.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Konkurso metu skambėjo renginio svečio, saksofonininko Igor Švedko atliekama muzika.

Rusų kalbos mokytoja Elida Cibulskienė