Paminėjome Kovo 11-ąją

Kovo 9 dieną mūsų gimnazija minėjo 1990 metų kovo 11-osios Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo akto pasirašymo 28-ąsias metines. Jau tapo tradicija, kad Kovo 11-osios renginyje mokiniai dainuoja savo pasirinktas dainas, skirtas Lietuvai. Šiais metais renginyje ,,Šoku ir dainuoju  Lietuvai“ gimnazistai ne tik dainavo, bet vienuoliktokai labai smagiai sušoko lietuvių liaudies šokį. Tikimės, kad kitais metais atsiras daugiau šokėjų, nes buvo gražu žiūrėti į linksmai šokančius tautiniais rūbais pasipuošusius gimnazistus.

Šiemet dainos buvo skirtos iš širdies Lietuvai, niekas nekonkuravo, visos klasės buvo apdovanotos padėkos raštais.

Renginys buvo įdomus, linksmas, nes kai kurios  pasirinktos dainos galbūt buvo dar negirdėtos. Linksmi dalyvių veidai, Lietuvos atributika bei skambios dainos buvo šios šventės esmė.

Renginio pabaigoje gimnazijos direktorius Almantas Kanapeckas įteikė pluoštą padėkos raštų mokiniams ir mokytojams už pasiektus puikius rezultatus įvairiuose konkursuose bei olimpiadose.

,,Žurnalistų“ būrelio nariai : Tomas B., Rineta B., Augustina G.