SOLIDARUMO BĖGIMAS

Tai jau tradiciniu tapęs organizacijos „Gelbėkit vaikus“ organizuojamas bėgimas, Lietuvoje  rengiamas 4-ąjį kartą. Solidarumo bėgime kasmet dalyvauja šimtai Lietuvos ugdymo įstaigų, o Solidarumo kilometrus bėga dešimtys tūkstančių vaikų. Bėgimu siekiama skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus moksleivių. Solidarumo bėgimą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei palaiko LR Švietimo ir mokslo ministerija. Labai džiugu, kad ir mūsų gimnazija prisijungė prie šios visuotinės akcijos, kurią organizavo kūno kultūros mokytojai – Danguolė Venckuvienė ir Zenius Balčiauskas, o dalyvavo net 138 mokiniai. Aktyviausios klasės: 2a, 4a, 4b, 6a ir 6b. Neabejojame, kad kartu su moksleiviais suorganizavome kūrybišką, smagų ir prasmingą renginį. Dėl nepalankių oro sąlygų teko pasirinkti kitą bėgimui alternatyvią sportinę veiklą: 1-4, 5-6 klasių mokiniai audringai žaidė kvadratą, vyresniųjų klasių mokiniai – tinklinį.  Dalyviams buvo įteikti specialūs akcijos diplomai ir saldieji prizai.

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Danguolė Venckuvienė