Žemės diena

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet mūsų gimnazijos mokiniai kovo 20d. minėjo Žemės dieną. Tą dieną 12val. 29min. visame pasaulyje diena susilygina su naktimi. Toks laikotarpis vadinamas lygiadienu. Gamta vis labiau bunda, žmonės ima tvarkytis, gražinti aplinką. Ta proga gimnazijos fojė buvo papuošta mokinių pieštais gaubliais, iškarpytomis gėlėmis.

Šiemet per lygiadienį oras buvo nekoks, todėl mokiniai Žemės dieną paminėjo varžydamiesi žinių konkurse. Trys komandos, sudarytos iš I-II klasių gimnazistų, varžėsi atsakinėdamos į klausimus, dalyvaudamos sportinėje rungtyje, dėliodamos dėlionę. Visos komandos buvo stiprios ir tik po kapitonų rugngties paaiškėjo laimėtojai – tai Eligijus, Agnė, Jonas, Augustina ir Rytis. Laimėtojai apdovanoti dešimtukais. Antros vietos laimėtojai gavo devintukus, o trečios – aštuntukus.

Į Žemės dienos minėjimą gražiai įsijungė ir pradinukai, mokyklos kieme linksmai sušokę šokį, po to spalvotomis kreidelėmis prirašę įvairių linkėjimų, sveikinimų Žemei.

Saugokime ir mylėkime savo vienintelius namus – Žemę!

Geografijos mokytoja L. Ališauskienė