Mokinių parlamento rinkimai

Kovo 17d. gimnazijoje vyko atstovo į Mokinių parlamentą rinkimai. Kandidatavo 5 mokiniai – Jogilė Rimkevičiūtė, Džiudita Narkevičiūtė, Eligijus Šakarnis, Gabrielė Šimoliūnaitė, Jūratė Veršinskaitė. Basavimo teisę turėjo 7-IV klasės mokiniai. Jie apie kandidatus, planuojamus jų darbus plačiau paskaityti galėjo lapuose, pakabintuose pirmo aukšto foje arba  pasikalbėti su pačiais kandidatais.

Bendras rinkėjų skaičius buvo 215 mokinių. Balsavo daugiau nei pusė – 147. Du mokiniai biuletenius sugadino, tad galiojantys  – 145.

Balsai pasiskirstė taip:

Eligijus Šakarnis – 71

Gabrielė Šimoliūnaitė – 24

Jogilė Rimkevičiūtė – 22

Džiudita Narkevičiūtė – 18

Jūratė Veršinskaitė – 10

O kovo 23 d. jau Pasvalio rajono savivaldybėje rinkosi visų Pasvalio rajono mokyklų mokinių atstovai, kurie rinko  savo pirmininką bei pavaduotoją. Į šias pareigas galėjo kandidatuoti visų mokyklų atstovai. Iš pradžių visi kandidatai prisistatė, pateikdami norimus nuveikti darbus. Po prisistatymo dalyvavo debatuose. Pasibaigus prisistatymams, debatams ir balsavimui, buvo suskaičiuoti balsai. Pasvalio rajono Mokinių parlamento pirmininke išrinkta Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos mokinė Rūta Staškevičiūtė, jos pavaduotoja – Pumpėnų gimnazijos mokinė Viktorija Aglinskaitė.