Paminėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

Vasario 15 d. Joniškėlio G. Petkevičaitės- Bitės gimnazijoje vyko renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Renginio pradžioje buvo giedamas himnas, po kurio pirmieji savo dainą Lietuvai skyrė pirmokai. Vėliau žodis suteiktas mokyklos direktoriui, kuris įteikė padėkos raštus gerai besimokantiems mokiniams ir konkursų prizininkams.. Prasidėjo dainos Lietuvai konkursas. Kiekviena klasė pasirodė su savo pasirinkta daina. Taškai buvo skiriami už dainos atlikimą, masiškumą ir lietuvišką atributiką.Skambėjo daugelio pamėgtos dainos. Mokiniai išradingai panaudojo geltonos, žalios ir raudonos spalvos akcentus. Pasiruošti konkursui mokiniams padėjo mokytojai Virginija Čirvinskienė ir Giedrius Gumbelevičius. Po visų pasirodymų, kol komisija skaičiavo taškus, dainą visiems dovanojo Rytis ir Jūratė ir mokyklos gitaristai su mokytoju Giedriumi Gumbelevičiumi.

Konkursui baigiantis paskelbti rezultatai: I vietos atiteko 5b ir Ia klasėms, II vietos 6b ir IIa klasėms, III vietos 8b ir IIb klasėms. Visoms klasėms įteikti padėkos raštai, o nugalėtojams bus suorganizuotaekskursija į Gabrielės Petkevičaitės Bitės gimtinę Puziniškį.

Renginio pabaigoje  salėje skambėjo bendra daina „Mūsų dienos kaip šventė“.

Rugilė Baltaragytė, IIa klasės mokinė