Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

Lietuva mini Laisvės gynėjų dieną ir pagerbia Sausio 13-osios aukas. Mūsų gimnazija taip pat prisidėjo prie visoje Lietuvoje vykdomos akcijos:  sužibo žvakelės visuose gimnazijos languose,  pradinių klasių mokiniai žiūrėjo dokumentinius filmus apie to meto įvykius, vėliau piešiniais papuošė foje esančias kolonas, o popierinių žmogučių būrys apsupo televizijos bokštą. I-IV klasių gimnazistai aktų salėje žiūrėjo filmą “Mes dainuosim”. Tai vaidybinis pilnametražis filmas, apie 1991 metų Sausio 13–osios įvykius Lietuvoje. Filmas pasakoja kelių šeimų istoriją, sausio 12-osios vakarą skubėjusių į Vilnių, kad galėtų prisidėti ir ginti savo šalies vardą prie Televizijos bokšto ir Parlamento rūmų. Tai filmas apie žmonių drąsą ir bebaimes pastangas kovojant už laisvą ir nepriklausomą šalį.Filmo premjera Lietuvos kino teatruose įvyko 2015 m. sausio mėnesį.