Konkursas “Mano pasaulis – darniai Lietuvai”

Lapkričio 23 d. Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės mokiniai dalyvavo Aleksandro Stulginskio Universiteto organizuojamame konkurse apie Lietuvą, jos istoriją ir etnografinius regionus. Konkursas vyko Panevėžio Minties Gimnazijoje. Jame dalyvavo dar kelios mokyklos iš kitų aukštaitijos miestų. Prieš konkurso pradžią Minties gimnazijos mokiniai atliko dainą.

Mokinių grupės turėjo pereiti 3 etapus. Mūsų gimnazijai atstovavo Estela Čirlytė (IIIa kl.), Agnė Zakaravičiūtė(Ia kl.), Eligijus Šakarnis(IIa kl.), Kasparas Mackevičius(IIb kl.), Ramūnė Parimskytė(IIb kl.). Mes 1 ir 2 etapuose pirmavome su daugiausia taškų. Deja 3 etape likome 6 vietoje.

Nors ir nepatekome į pusfinalį, neišėjome tuščiomis rankomis. Mokytojai ir mokiniai gavo padėkos raštus.

Ia kl. mokinė Agnė Zakaravičiūtė