Mokslo ir žinių diena gimnazijoje

Nuskambėjo linksma, šurmulinga Rugsėjo 1-osios šventė gimnazijoje. Vasaros įspūdžiai, pasiilgti draugai ir mokytojai, susidomėjimą keliantys naujokų veidai ir … susikaupimo akimirka prieš didelį darbą.

Pirmasis rugsėjis pirmokams, gavusiems  įpareigojantį Lietuvos pirmoko pasą, ir paskutinis –  dvyliktokams.

Gražiais palinkėjimais gimnazijos bendruomenę pasveikino svečiai – LR Seimo narys Antanas Matulas, buvę mokytojai, bet ir dabar gimnazijos nepamirštantys –  Joniškėlio apylinkių seniūnijos  seniūnas Sigitas Ilgutis bei  Pasvalio rajono  laikraščio ,,Darbas“ vyriausiasis redaktorius Viktoras Stanislovaitis. Gimnazijos direktorius Almantas Kanapeckas pasidžiaugė, kad atsirado galimybių atnaujinti, pagražinti mokyklos patalpas, aktų salę ir nuoširdžiai padėkojo direktoriaus pavaduotojui ūkio reikalams Petrui Čirvinskui bei visiems ūkio dalies darbuotojams už nuoširdų darbą ir pastangas, kad gimnazijos bendruomenė Rugsėjo pirmąją ateitų į gražią, šviesią mokyklą.

Šventėje skambėjo nedrąsiai, bet nuoširdžiai deklamuojami pirmokėlių eilėraštukai bei nuotaikinga  gimnazijos mokytojų daina.

Taigi, tegul Rugsėjo pirmoji įkvepia visus naujiems kūrybiniams ir prasmingiems  darbams bei idėjoms.