Pažintinė ekskursija į Kauną

Gegužės 25 dieną 3- 4 klasių mokiniai ir jų mokytojos vyko į pažintinę ekskursiją. Pirmiausia sustojome Kauno  IX  forte. Aplankėme memorialą fašizmo aukoms Antrajame pasauliniame kare atminti.  Vykome į Kauno pilį, pastatytą Nemuno ir Neries upių santakoje. Mokiniai eidami į pilį sutiko užsieniečius, kurie šypsodamiesi sveikinosi su mumis ne tik angliškai, bet ir lietuviškai. Vaikai parodė anglų kalbos gebėjimus. Pasivaikščioję po pilies teritoriją, vykome į Botanikos sodą. Gidė papasakojo Botanikos sodo atsiradimo istoriją, žavėjomės dar pavėsyje žydinčiomis tulpėmis, puošniais ir kvapniais rododendrais, egzotiniais oranžerijos augalais, ispūdingais medžiais ir krūmais, ilgai stebėjome tvenkinyje nardančius įvairiaspalvius karosus, alpinariume besiilsinčią iguaną, savo lizdą ginantį gulbiną, žaidėme įrengtoje atrakcionų – žaidimų aikštelėje. Didžiausią įspūdį vaikams paliko Botanikos sodo retieji augalai. Dienos pramogas baigėme apsilankę „Pripučiamų pilių šalyje“.

Daiva Norvaišienė