Pradinukai – piešnių konkurso“Mano šeimos gydytojas” prizininkai

Gimnazijos 1 – 4 klasių mokiniai dalyvavo Panevėžio apskrities rengtame konkurse “Mano šeimos gydytojas”. Konkursui pateikta 1500 darbų iš Panevėžio, Pasvalio, Kupiškio, Biržų, Anykščių , Zarasų,  Ignalinos,  Molėtų ir Visagino . Antrokai Ieva Gustevičiūtė ir  Jokūbas Vainickas  (mokyt. L. Žukauskienė) ir trečiokas Deividas Vainauskas (mokyt. R.Kanapeckienė) tapo šio kokurso prizininkais.  Mokiniai, jų tėveliai ir mokytojos buvo pakviesti  į apdovanojimo  ceremoniją, kuri vyko Panevėžio miesto savivaldybės salėje.  Ievutė ir Jokūbas gavo vardinius kvietimus į spektaklį “Gilės nuotykiai Ydų šalyje”, o Deividas enciklopediją  “Didysis gyvūnų muziejus”. Visus konkurso nugalėtojus ir prizininkus ledais vaišino ”Pieno žvaigždės”.

Pradinio ugdymo mokytoja R. Kanapeckienė