Teatro paslaptys

Dažnai tenka iš mokinių lūpų išgirsti, kad teatras neįdomus, brangus ir skirtas tik vyresniems žmonėms. Taip pat ne paslaptis, kad yra mokinių, kurie prisipažįsta, niekada nežiūrėję teatre spektaklio. Teatras yra viena seniausių ir įdomiausių meno sričių. Spektakliai suteikia daugybę emocijų visiems žiūrovams ir visiškai nesvarbu, kokio jie amžiaus.Taigi, tam, kad kažką pamėgtume, visų pirma reikia susipažinti.
7b klasės mokiniai nuvyko į Panevėžio Juozo Miltinio teatrą. Mokinius pasitiko aktorė Vita Šiaučiūnaitė. Ji paklausinėjo atvykusiųjų, kokios jų žinios apie scenos meną, vaidybą, režisūrą. Mokiniai, susirinkę didžiojoje teatro salėje, klausėsi aktorės pasakojimų apie Juozą Miltinį, jo mokyklą, teatro įkūrimą ir pan. V. Šiaučiūnaitė taip pat supažindino su elgesio kultūra spektaklių metu. Be abejo įdomiausia ekskursijos dalis – užkulisiai. Mokiniai aplankė rekvizitų ir grimo kambarius, dekoracijų sandėlius. Galėjo pasigalinėti su butaforiniais kardais, kalavijais, špagomis, pasipuošė įvairiaspalviais perukais.
Teatro atmosfera mokiniams paliko neišdildomą įspūdį. Beliko laukti tik išvykos į spektaklį.

Klasės auklėtoja
Jurgita Vaišnienė