Sveikiname rajoninių olimpiadų/konkursų prizininkes

Eil. Nr.Konkurso (olimpiados) pavadinimasMokinio vardas, pavardėKlasėParuošusio mokytojo vardas, pavardėKvalifikacinė kategorijaVietaPapaildoma informacija
148-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursasMilda StanislovaitytėIVLaimutė Vaitkevičienėmokyt. ekspertasITautosakos sekcija. Kultūros darbuotojos apie tarybinio laikotarpio šventes.
248-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursasVilija ParimskytėIVLaimutė Vaitkevičienėmokyt. ekspertasIKalbos sekcija. Nakiškių kaimo gyventojų vardų pasirinkimo motyvai.
3Dailyraščio rusų kalba konkursas 7-8 ir 9-10 kl. mokiniamsRugilė BaltaragytėIElida Cibulskienėmokyt. metodininkasII
448-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursasMeda KazlaučiūnaitėIVLaimutė Vaitkevičienėmokyt. ekspertasIIIProzos sekcija. Kitas gyvenimas.
548-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursasLidija ŠimoliūnaitėIILaimutė Vaitkevičienėmokyt. ekspertasIIIPublicistikos sekcija. Kelionė į tekančios saulės šalį.

Sveikiname!