Europos sveikos mitybos diena

Minint Europos sveikos mitybos dieną 7 klasių mergaitėms pravesta paskaita apie sveikos mitybos pagrindus, sveikos mitybos principus ir taisykles. Aiškintasi apie palankaus maisto poveikį sveikatai, apie maisto produktus ir jų sudedamąsias dalis. Mokiniai nagrinėjo atsineštų maisto produktų sudėtį. Žaidė žaidimą „Surask nusikaltėlį“ – t. y. įvairiausių E ieškojimas, esančių maisto produktuose, aiškinosi, ieškodami informacijos internete apie jų daromą žalą organizmui.Taip pat gimnazijos foje buvo spaudžiamos vaisių ir daržovių sultys, kuriomis vaišinosi visi norintys.
Mokiniai buvo skatinami atkreipti dėmesį į maisto produktų pakuotėse esančią informaciją ir teisingai pasirinkti produktus, saugant savo sveikatą.

Kūno kultūros mokytoja Danguolė Venckuvienė