Mokslo metų pabaiga

Pagaliau atėjo taip visų nekantriai laukta birželio 5-oji. Tai paskutinė mokslo metų diena. Ji prasidėjo gimnazijos kieme direktoriaus A. Kanapecko sveikinimu. Po to gera nuotaika užkrėtė linksmas vaikų šokis. Vėliau buvo įteikti diplomai ir padėkos mokiniams, dalyvavusiems įvairiose olimpiadose bei konkursuose ir užėmusiems prizines vietas, bei juos rengusiems mokytojams. Tačiau šventė tuo nesibaigė. Visos klasės gavo užduotį daina, šokiu ar vaidinimu pasveikinti vieni kitus su prasidėjusiomis atostogomis ir palinkėti geros vasaros. Mokiniai klasėse suko galvas ir rengėsi pasirodymui. Vėl visiems susirinkus gimnazijos kieme, kiekviena klasė parodė tai, ką parengė: vieni dainavo, kiti šoko, treti deklamavo ar sakė nuoširdžius palinkėjimus. Šventės kulminacija – ledų porcija!

Smagios ir linksmos Jums vasaros!!!