Sveikiname nugalėtojus

Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo respublikiniame vertimų ir iliustracijų konkurse ,,Tavo žvilgsnis’’. Šis projektas skaičiuoja jau vienuoliktus metus.  4 – 12 klasių moksleiviai bei studentai verčia grožinės literatūros tekstus iš anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių kalbų. Kartu vyksta ir tekstų iliustravimo įvairiomis technikomis konkursas. Geriausios iliustracijos kartu su tekstų originalais dalyvauja Baltijos šalių vaikų ir jaunimo meno parodose.
Šis konkursas teikia galimybę praktiškai pritaikyti turimas žinias – tiek gimtosios, tiek užsienio kalbų. Meninis vertimas – vienas geriausių būdų išmokti užsienio kalbų ir tobulinti gimtąją. Kūrinio (knygos) iliustracija – aktyvus vaizduotės ir asociatyviosios mąstysenos lavinimo būdas.
2015 m. vertimų ir iliustracijų konkurso ,,Tavo žvilgsnis’’ nugalėtojai:
ESTELA ČIRLYTĖ – teksto iliustracija
GIRMINTAS GRAŠYS – teksto iliustracija

JUSTINA PIEŽAITĖ -vertimas iš anglų kalbos

REBEKA BADAUSKAITĖ – vertimas iš anglų kalbos

MEDA MOSTEIKAITĖ – vertimas iš rusų kalbos

Mokinius paruošė L.Razmienė, E.Cibulskienė, Asta Valuntienė, Jūratė Matusevičienė.

Sveikiname diplomantus ir linkime tolesnės sėkmės.