Sportuojame visi!

Siekiant įgyvendinti vieną iš gimnazijos tikslų – stiprinti mokinių ir mokytojų bendradarbiavimą, padedantį vaikams mokytis, – kovo 20 dienos popietę Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijoje buvo organizuota mokinių – mokytojų sporto šventė „Sportuojame visi“, kurią organizavo kūno kultūros mokytoja metodininkė Danguolė Venckuvienė. Varžybos buvo organizuojamos sveikatingumo tikslais, siekiant skatinti mokinių ir mokytojų fizinį aktyvumą. Šventės dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Almantas Kanapeckas, palinkėdamas, kad šis renginys ir toliau gyvuotų, ir taptų gražia gimnazijos tradicija. Renginio vairą į savo rankas perėmė mokytoja Danguolė Venckuvienė. Dalyviams buvo parengtos įvairios rungtys-estafetės: čiuožimas su popieriaus lapais, Dalyvių laukė ir estafetė poromis, kuri pareikalavo daug jėgų, vikrumo, sumanumo. Baigiantis renginiui, buvo paskelbti rezultatai. Šį kartą laimėjo draugiškumas, nes komandų jėgos buvo lygios. Visos komandos buvo šaunios, sportininkai labai stengėsi. Smagu buvo matyti, kaip visi draugiškai lenktyniavo: tiek mokytojai, tiek mokiniai. Nuoširdžiai dėkojame mokytojams, atradusiems laiko, noro ir padovanojusiems šventę mokiniams – Daivai Indulei, Neringai Smalskienei, Vaidai Norvaišienei, Irenai Butkuvienei, Mindaugui Giedrei, Vaidai Garnytei, Linai Žukauskienei, Vilmai Lesevičienei, Raimondai Vasiliauskienei, Jurgitai Vaišnienei, Zenonui Balčiauskui ir Jolantai Giedraitienei.. Juk vaikams be galo smagu matyti, kaip kartu sportuoja ir su jais dalyvauja mokytojai. Dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, o komandos – diplomais. Renginys praėjo linksmai ir nuoširdžiai, padovanojo visiems daug šiltų ir gražių akimirkų. Tikimės, kad tai prisidės prie mūsų puoselėjamo bendruomeniškumo gimnazijoje ir taps tradiciniu gimnazijos renginiu.

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Danguolė Venckuvienė