Kviečiame būsimus pirmokus!

Maloniai kviečiame vaikučius ir jų tėvelius į Būsimų pirmokų šventę, kuri įvyks š. m. kovo 6 d. 12 val. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos aktų salėje. Jums ketvirtokai parodys meninę programėlę , susipažinsite ir pabendrausite su mokytojomis.

Labai Jūsų laukiame !

Mokytojos Nijolė ir Ilona

Kovo 6 dieną gimnazijoje vyko žaisminga šventė būsimiems pirmokams. Vaikučiai su savo tėveliais atvyko pažiūrėti jiems skirto renginio bei susipažinti su būsimomis mokytojomis.
Būsimuosius pirmokus pasitiko ketvirtokai, kurie pakvietė į Bitelių mokyklą. Ten vaikučiai klausėsi dainelių bei muzikinių kūrinėlių, kartu šoko, deklamavo eilėraštukus, žaidė, atliko įvairias užduotis .
Šventės pabaigoje būsimus mokinukus ir jų tėvelius pasveikino gimnazijos direktorius Almantas Kanapeckas, mokytojos Ilona Volungevičienė bei Nijolė Čestavičienė. Ketvirtokai naujiesiems draugams įteikė pagamintas biteles, kurios primins šventę, ir pažadėjo juos aplankyti darželyje.

Mokytoja Ilona Volungevičienė