Dainuoju Lietuvai

Mūsų gimnazijoje kovo 10d. įvyko renginys “Dainuoju Lietuvai”, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui. Jame dalyvavo visa gimnazijos bendruomenė. Renginys prasidėjo Tautiška  giesme. Jį vedė mokinių tarybos atstovai Edvina Baltaragytė ir Vytautas Strumskys. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius Almantas Kanapeckas. Salėje sėdinčių klausytojų ausis džiugino pačios skambiausios ir gražiausios dainos skirtos Lietuvai. Kiekviena klasė šiam pasirodymui ruošėsi iš anksto: vieni darėsi emblemas, kiti piešė plakatus, treti pritaikė šokio judesius. Pasirodymus vainikavo bendra mokytojų ir mokinių atliekama daina “Ko susimąsčius tyli?”. Tokia šventė žadino patriotiškumą ir meilę Lietuvai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimonda Vasiliauskienė

Foto reportažas iš renginio Kovo 11-osios proga “Dainuoju Lietuvai”.