K.Donelaičio 300-ųjų gimimo metinių paminėjimas.

Mūsų metai

2014-ieji Lietuvoje buvo paskelbti K. Donelaičio metais. 300-osios Donelaičio gimimo metinės nebuvo pamirštos ir mūsų gimnazijoje. Gruodžio 11 d. gimnazijos aktų salėje susirinko visi I-IV gimnazijos klasių mokiniai. Juos pasveikino lietuvių kalbos mokytoja L. Vaitkevičienė, kuri trumpai priminė visiems apie K. Donelaitį ir įrodė, kad nėra nei vieno salėje sėdinčio dalyvio, kuris nieko nežinotų apie pirmosios grožinės knygos autorių.
Renginio metu IIb klasės mokinys J. Masilionis padeklamavo ištrauką iš poemos „Metai“, poetinis teatras pristatė kompoziciją „Apie žmones ir paukščius“, kuri puikiai atskleidė Donelaičio kalbos grožį, skambesį. Taip pat mokiniai skaitė savo sukurtas miniatiūras metų laikų tema.
Renginio pabaigoje pristatytas lietuvių kalbos mokytojų parengtas kompaktinis diskas, kuriame sutalpinti visi darbai skirti K. Donelaičiui: piešiniai, miniatiūros, poetinio teatro kompozicija. Viršelį šiam diskui iš moksleivių darbų sukūrė 8a klasės mokinys E. Šakarnis.

Jurgita Vaišnienė