Kviečiame moksleivius dalyvauti konkurse „Aš@Europa.2025“

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kviečia 12 klasių (arba IV gimnazijos klasių) moksleivius dalyvauti konkurse „Aš@Europa.2025“.

Konkurso dalyviai kviečiami dalintis savo ateities vizija po daugiau nei dešimties metų: kuo jie norėtų užsiimti, kiek uždirbti ir kokioje Europoje gyventi 2025-aisiais.

Nugalėtojų laukia pagrindinis prizas – „Radistų“ pasirodymas mokyklos baigimo vakarėlyje 2015 m. vasarą!

Trumpai apie tai, kaip dalyvauti konkurse „Aš@Europa.2025“:

1. Išsirinkite atsakingą žmogų iš klasės, kuris bus apklausos organizatorius ir užregistruos klasę „Facebook“ programėlėje.
  2. Iš apklausos organizatoriaus gausite kvietimą ir savo klasės kodą. Atsakykite į apklausos klausimus iki spalio 22 d. Apklausoje turėtų dalyvauti bent 10 klasės moksleivių.
  3. Iki lapkričio 16 d., remdamiesi apklausos rezultatais (juos apibendrins programėlė), foto, video ar esė formatu sukurkite viziją apie savo klasę ir Europą 2025 metais.
  4. Balsuokite už geriausius konkurso darbus „Facebook“.
  5. Laimėkite „Radistų“ koncertą savo mokyklos išleistuvių šventėje!

Daugiau informacijos: www.pazinkeuropa.lt/aseuropa2025.

Radistų kvietimas: http://bit.ly/1nWH3NW