I-okų krikštynos 2014!

Spalio 16 dieną mūsų gimnazijoje vyko Ia ir Ib klasių krikštynos. Išklausę pirmuosius nurodymus foje pirmokai pradėjo savo kelią tikrų gimnazistų link. Visų pirma jų laukė kliūtis su lankais. Užduotis buvo pralįsti pro lankus surištomis rankomis. Po to pirmokams prireikė komandinio darbo įgūdžių, nes visi turėjo tempti ketvirtoko automobilį. Toliau vaikų laukė netikėta užduotis – ištraukti saldainį iš kibiro, kuris buvo pilnas simpatiškų gyvūnėlių – žuvų, varlių ir rupūžių. Ši užduotis sukėlė daug baimės bei išgąsčio. Tačiau ir tai dar nebuvo pabaiga. Ketvirtokai pamaitino pirmokus maistinga ir labai sveika koše, kuri suteikė itin daug jėgų ir padėjo užbaigti kliūčių ruožą. Krikštynų kulminacija – pirmokų priesaika aikštėje prieš visą mokyklą. Jie pasižadėjo visokeriopai mylėti gimnaziją bei išskirtiniu dėmesiu apdovanoti gimnazijos šeimininkus – ketvirtokus. Pirmokai puikiai susidorojo su visomis užduotimis ir taip įrodė, kad yra verti gimnazistų vardo.

Organizatoriai IVa ir IVb klasių mokiniai.