12 jaunųjų matematikų uždavinių sprendimo konkursas

100_7540

2014 m. gegužės 16 d. matematine kompozicija Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės mokiniai,vadovaujami mokytojo Viktoro Stanislovaičio ,sveikino visus atvykusius į Pasvalio krašto 12 jaunųjų matematikų uždavinių sprendimo konkursą.

Renginyje dalyvavo svečiai: doc. dr. Antanas Apynis(VU), doc. Juozas Šinkūnas(VEU) Atidarymo metu gimnazistus sveikino ir sėkmės linkėjo Pasvalio rajono meras Gintautas Gegužinskas, Pasvalio savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Kazys Polekas, gimnazijos direktorius Almantas Kanapeckas.

Olimpiadoje dalyvavo 74 moksleiviai iš: Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės, Pasvalio Petro Vileišio gimnazijų, Pasvalio Svalios,Lėvens,Ustukių,Pušaloto,Valakėlių ,Pumpėnų mokyklų.

7-8,I-III kl mokiniai, dvi valandas sprendė po 5 uždavinius, kuriuos ruošė doc. dr. Antanas Apynis

Kol mokiniai sprendė uždavinius, mokytojai dalijosi patirtimi,bendravo ir sprendė uždavinius su doc. dr. Antanu Apyniu(VU), doc. dr. Juozu Šinkūnu(VEU).

Jaunųjų matematikų darbus tikrino visi atvykę mokytojai: Aušrelė Damošienė,Gita Dulevičienė,Birutė Demenienė,Genutė Šulskienė,Regina Paškevičienė,Jolita Stapulionienė,Danguolė Vaičiūnaitė,Vida Vasilevičiūtė,Janina Petraitienė, Regina Žilienė.Vadovavo doc. Antanas Apynis.

Kol mokytojai tikrino darbus, mokiniai klausėsi VEU doc. Juozo Šinkūno paskaitos.

Renginio pabaigoje buvo paskelbti rezultatai.Įteikti ROKUNDOS mokyklos baigimo pažymėjimai 7 moksleiviams iš Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės,7- iš Pasvalio Petro Vileišio gimnazijų.

Konkurso nugalėtojai:

7 klasė

Benas Janušonis

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių pagrindinio ugdymo skyriaus

Konstantinas Murauskas

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija Pušaloto progimnazijos skyriaus

Vaičekonis Vakaris

Petkevičius Mykolas

Banelytė Monika

Pasvalio Petro Vileišio gimnazija

Nugalėtojai buvo apdovanotos diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

Matematikos mokytoja R.Žilienė