Margučių konkurso nugalėtojai

Viltė Misevičiūtė

Vilkaviškio rajono Sūdavos vidurinėje mokykloje kovo 3 d. – balandžio 16 d. vyko respublikinis 1–4 klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkursas „Dovanoju tau margutį dar niekur nematytą“. Konkurse dalyvavo 155 mokinių iš 42 Lietuvos mokyklų. Iš kiekvienos 1 – 4 klasės mokinių grupės vertinimo komisija atrinkto 10 nugalėtojų, kurie daugiausia surinko balų. Buvo galima gauti 30 balų. Kiekviena mokykla galėjo pateikti 1-4 darbus. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai, lankantys „Kompiuterių būrelį“ (mokyt. D.Maslenikovienė): Viltė Misevičiūtė (4a kl.) ir Tadas Maslenikovas (1a kl.). Sėkmė nusišypsojo ketvirtokei Viltei, kuri surinkusi 27 balus tapo laureate ir užėmė 4-ąją vietą. Tadas surinko 24 balus ir iki laimėjimo jam pritrūko vos 2-jų taškų.

tado
Tadas Maslenikovas