„Metų malka“ gimnazijoje

Kaip jau žinote, visą mėnesį internete vyko balsavimas, kiekvienas galėjo išreikšti nuomonę ir išrinkti mokinį, labiausiai pasižymėjusį moksle, mene, turintį savitą stilių… Praėjusį penktadienį patys geriausieji buvo apdovanoti simboliniu prizu renginyje ,,Metų malka“. Renginys buvo tikrai netradicinis… Vos įėjus į salę stebino keistų dekoracijų gausa, kaip ir priklauso, dominavo medis įvairiausiais pavidalais. Be to, visi, norintys įsiamžinti, turėjo progą nusifotografuoti prie garsiosios ,,Metų malkos“ sienos.

Iš tiesų salėje greitai nebeliko vietos atsisėsti, visur sukinėjosi pasipuošę mokiniai, mokytojai, studentai, baigę Joniškėlio gimnaziją. Renginio metu norėjosi ne tik šypsotis, bet ir kvatotis, nes prieš skelbiant kiekvieną nominaciją žiūrovus džiugino humoristinės muzikinės improvizacijos. Taip pat ir nugalėtojai nepabijojo šmaikščiai pašnekėti ir padėkoti visiems balsavusiems. Taigi sėdint salėje laikas tirpte ištirpo, tačiau visi su savimi išsinešė gerą nuotaiką, šypseną, puikių atsiminimų, o rankos net paraudo nuo plojimų.

Na, o visiems, užmigusiems po pavasario saulę ir negalėjusiems dalyvauti, pateikiu „pačių pačiausių“ sąrašą.

„ Metų klasė“ – nepakartojami TREČIOKAI!

„ Metų L. da Vinčis“ – tikrą talentą turinti Gabija Stanislovaitytė

„Metų Einšteinas“ – nepakartojamas ir vienintelis Brendonas Stakauskas

,, Metų pora“ – neišskiriamieji Aušra Maldarytė ir Arnas Naudžiūnas

,,Metų šypsena“ – nenustygstantis vietoje Šarūnas Adamkavičius

,, Metų humoristas“ – šmaikštuolis Rokas Macelis

„ Metų stilius“ – madą tikrai suprantantis Justas Jodinskas

„Metų mokytojas“ – egzaminais gąsdinanti Laima Vaitkevičienė

„ Metų šokėjas“ – geriausiai ritmą jaučianti Miglė Šivickaitė

„Metų frazė“ – niekada žodžio kišenėje neieškančios mokytojos R. Žilienės frazės

„ Metų sportininkas“ – greitasis Arnas Naudžiūnas

„ Metų talentas“ ir „Metų vaikinas“ – visų gerai žinomas Domas Albavičius

„Metų mergina“ – populiarioji Gerda Grybauskaitė

Nuoširdžiai ačiū mokytojai Lilijanai Ališauskienei ir „BI“ komandai, kad po dviejų metų pertraukos surengė „Metų malkos“ apdovanojimus ir praskaidrino Joniškėlio gimnazijos kasdienybę.

Gerda Želvytė, III a kl. mokinė

Ingos Tinterytės foto.

Daugiau foto rasite paspaudę šią nuorodą.