Lapkričio 8-oji – Europos sveikos mitybos diena

Lapkričio 8-oji – Europos sveikos mitybos diena. Ši diena buvo paminėta ir Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijoje. Pradinių klasių mokiniams organizuotas piešinių konkursas ,,Vaisiai ir daržovės karaliai‘‘.

Per ilgąją pertrauką vyko vaisių sulčių degustacija. Buvo spaudžiamos įvairios sultys iš vaisių ir daržovių: obuolių, morkų, burokėlių, moliūgų ir cukinijų, kurias noriai ragavo ir mokiniai, ir mokytojai.

Vyresnėse klasėse vyko debatai apie mitybą , diskutuota apie tinkamą ir netinkamą maistą, pildytos anketos apie mitybos įpročius, atliktos apklausos, bandant  išsiaiškinti gimnazijos bendruomenės narių bei artimųjų mitybos įpročius. Sužinoję apie netinkamus artimųjų mitybos įpročius, mokiniai galės skatinti aplinkinius juos keisti.

Minėdami šią dieną, mokiniai buvo ypač aktyvūs ir kūrybingi. Renginį organizavo mokytojos Danguolė Venckuvienė ir Ligita Bieliauskienė, talkinant IV klasės mergaitėms Indrei, Laurai, Armandai, Karolinai, Aivai ir Monikai.