Dėl mobiliojo ryšio priemonių naudojimo pamokų metu

Vadovaudamasis        Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijai rekomendavus (2011 – 08 – 31 raštas „Dėl atsargumo priemonių taikymo mokyklose siekiant išvengti galimo neigiamo poveikio vaikų sveikatai naudojant mobiliuosius telefonus)           2011 m. spalio 6 d. gimnazijos taryba pritarimu , pakeičiamos MOKINIŲ ELGESIO TAISYKLES III skyriaus 31 punktas šia nuostata: „Naudotis mobiliuoju ryšiu pamokų metu griežtai draudžiama. Iš mokinio, pažeidusio šią taisyklę, mokytojas turi teisę konfiskuoti telefoną ir grąžinti jį tik mokinio tėvams. Mokyklos teritorijoje apribojamas mobiliojo ryšio naudojimas, t. y. mokykloje ir jos teritorijoje mokiniams griežtai draudžiama filmuoti ar fotografuoti mobiliuoju telefonu. Iš mokinio, pažeidusio šią taisyklę,  mokykla turi teisę konfiskuoti telefoną ir grąžinti jį tik mokinio tėvams. Mokiniams, pakartotinai pažeidusiems naudojimosi mobiliuoju ryšiu mokykloje taisykles, mokykla turi teisę uždrausti įsinešti į mokyklą ir jos teritoriją mobiliojo ryšio priemones.“

1. Papildytos darbo tvarkos taisyklės įsigalioja nuo 2011 spalio 20 d.

2.  Klasės auklėtojos per klasės valandėlę supažindina moksleivius su šiomis taisyklėmis ir patarimais, kurie sumažintų galimą mobiliųjų telefonų neigiamą poveikį sveikatai.

Kontrolė V. Mockūnienei 7- 8 ir I-IV klasės, R.Vasiliauskienei 1-6 klasės